Про нас

asd

Наша місія

Дотримуватися високих стандартів виробництва та активно працювати для забезпечення всіх жителів України якісними та доступними ліками.

Відповідальність

Відповідальність

Якість препаратів

Якість препаратів

Інновації

Інновації

asd

Основні завдання компанії Астрафарм

  1. Основна мета компанії – виробляти затребувані ринком лікарські засоби та дд високої якості, з максимальною доступністю для широкого кола споживачів.
  2. Ми прагнемо стати успішною міжнародною фармацевтичною компанією із часткою єкспорту в 20% до 2025. Тому ми постійно розробляємо, патентуємо та впроваджуємо у виробництво нові лікарські засоби та дієтичні добавки.
  3. Ми вважаємо за мету – шляхом постійного вдосконалення та впровадження передових виробничих й технологічних практик увійти в ТОП10 українських фармацевтичних виробників. Тому використовуємо багатоступеневу систему перевірки, як під час виробництва препаратів, так і фармакологічний нагляд після їх випуску.
Астрафарм - національна фармацевтична компанія, що займається виробництвом найбільш затребуваних генериків, власних оригінальних лікарських засобів та дієтичних добавок. Ми забезпечуємо населення України якісними та доступними ліками.
фів

Використання генериків компанії дозволяє споживачеві зменшити вартість добової дози більше ніж на 50%

Асортимент нашої продукції більше 100 найменувань препаратів різних груп дії

Виробничі потужності дозволяють випускати на рік 1 мільярд таблеток, 10 мільйонів таблеток вкритих оболонкою, 100 мільйонів капсул і 5 мільйонів порошку-саше.

фів

За останні 6 років виробництво і продаж продукції Астрафарм збільшилися в 3,5 рази.

фів

Компанія забезпечує роботою понад 200 українських фахівців з різних областей, серед яких: фармацевти, лікарі, офісні працівники і тд.

фів

Темпи зростання в рейтингу "Вітчизняних фармакологічних виробників" 59 місце в 2012 році - 17 місце в 2019 році.

«Астрафарм» соответствует международным стандартам

Стандарти якості Астрафарм

Виробництво компанії астрафарм відповідає вимогам gmp iso 22000:2005, що свідчить про високі стандарти якості вироблених препаратів.

1 мільярд <br/>таблеток
1 мільярд
таблеток
10 мільйонів таблеток, <br/>покритих оболонкою
10 мільйонів таблеток,
покритих оболонкою
5 мільйонів <br/>саше за рік
5 мільйонів
саше за рік
100 мільйонів <br/>капсул
100 мільйонів
капсул