Про нас

asd

Наша місія

Дотримуватися високих стандартів виробництва й активно працювати задля забезпечення всіх жителів України якісними та доступними ліками.

Відповідальність

Відповідальність

Якість препаратів

Якість препаратів

Інновації

Інновації

asd

Основні завдання компанії Астрафарм

  1. Головна мета компанії – виробляти лікарські засоби й дієтичні добавки високої якості, з максимальною доступністю для широкого кола споживачів.
  2. Ми прагнемо стати успішною міжнародною фармацевтичною компанією з часткою експорту в 20% до 2025 року. Для цього ми постійно розробляємо, патентуємо та впроваджуємо у виробництво нові лікарські засоби і дієтичні добавки.
  3. Для нас важливо – шляхом постійного вдосконалення й впровадження передових виробничих та технологічних практик увійти до топ-10 українських фармацевтичних виробників. З цією метою ми використовуємо багатоступеневу систему перевірки, як під час виробництва препаратів, так і фармакологічний нагляд після їх випуску.
Астрафарм - національна фармацевтична компанія, що займається виробництвом найнеобхідніших генериків, власних лікарських засобів і дієтичних добавок. Ми забезпечуємо населення України якісними й доступними ліками.
фів

Використання генериків компанії дозволяє споживачеві зменшити вартість добової дози більш ніж на 50%

Асортимент нашої продукції складає понад 100 найменувань препаратів різних груп дії

Виробничі потужності дають змогу виготовляти на рік 1 мільярд таблеток, 10 мільйонів таблеток, вкритих оболонкою, 100 мільйонів капсул і 5 мільйонів порошків-саше.

фів

За останні 6 років виробництво й продаж продукції Астрафарм збільшилися в три з половиною рази.

фів

Компанія забезпечує роботою понад 200 українських фахівців із різних сфер, серед яких: фармацевти, лікарі, офісні працівники та ін.

фів

Темпи зростання у рейтингу "Вітчизняних фармакологічних виробників" 59 місце у 2012 році, 17 місце у 2019 році.

«Астрафарм» соответствует международным стандартам

Стандарти якості Астрафарм

Виробництво компанії Астрафарм відповідає вимогам GMP ISO 22000:2005, що свідчить про високі стандарти якості вироблених препаратів.

1 мільярд <br/>таблеток
1 мільярд
таблеток
10 мільйонів таблеток, <br/>вкритих оболонкою
10 мільйонів таблеток,
вкритих оболонкою
5 мільйонів <br/>саше на рік
5 мільйонів
саше на рік
100 мільйонів <br/>капсул
100 мільйонів
капсул