Соннікс® – снодійний засіб від Астрафарм

Фармацевтична компанія Астрафарм випустила безрецептурний снодійний засіб – Соннікс®.

Соннікс – це снодійний засіб класу етаноламінів із групи блокаторів гістамінових Н1-рецепторів, що містить 15 мг доксиламінусукцинату – активної діючої речовини, прийом якої сприяє засинанню вже через 15-30 хвилин і суттєво зменшує ймовірность нічних пробуджень. Крім вираженої прямої снодійної дії, Соннікс чинить седативну дію, сприяє усуненню періодичного безсоння, скорочує час засинання та підвищує тривалість і якість сну, не впливаючи на його структуру та фази.

За даними Міністерства охорони здоров`я України, якщо сон дорослої людини триває менше, ніж 7 годин на добу, це загрожує ризику виникнення та загострення хронічних захворювань, зокрема –  цукрового діабету, інсульту, підвищеного артеріального тиску, збільшенням ваги та ожиріння, порушенням імунної системи, погіршення загального психологічного стану та депресії.

Буває декілька видів порушень сну: підвищена сонливість, порушення ритму сну, сомнамбулізм, нічні пробудження та жахи. Проте найпоширенішою проблемою, з якою хоч раз у своєму житті зіткалась кожна людина, є безсоння.

Саме тому для вирішення проблеми безсоння фармацевтична компанія «Астрафарм»випускає лікарський засіб Соннікс.  Даний снодійний препарат забезпечує тривалий та  здоровий  сон, покращує продуктивність і настрій наступного дня. Безсоння може мати різні причини, тому перед застосуванням  рекомендована консультація лікаря.

Астрафарм-мистецтво допомагати людям!

 

Поділитися: