Соннікс® – снодійний засіб від Астрафарм

Фармацевтична компанія Астрафарм випустила безрецептурний снодійний засіб – Соннікс®.

Соннікс – це снодійний засіб класу етаноламінів із групи блокаторів гістамінових Н1-рецепторів, що містить 15 мг доксиламінусукцинату – активної діючої речовини, прийом якої сприяє засинанню вже через 15-30 хвилин і суттєво зменшує ймовірность нічних пробуджень. Крім вираженої прямої снодійної дії, Соннікс чинить седативну дію, сприяє усуненню періодичного безсоння, скорочує час засинання та підвищує тривалість і якість сну, не впливаючи на його структуру та фази.

За даними Міністерства охорони здоров`я України, якщо сон дорослої людини триває менше, ніж 7 годин на добу, це загрожує ризику виникнення та загострення хронічних захворювань, зокрема –  цукрового діабету, інсульту, підвищеного артеріального тиску, збільшенням ваги та ожиріння, порушенням імунної системи, погіршення загального психологічного стану та депресії.

Буває декілька видів порушень сну: підвищена сонливість, порушення ритму сну, сомнамбулізм, нічні пробудження та жахи. Проте найпоширенішою проблемою, з якою хоч раз у своєму житті зіткалась кожна людина, є безсоння.

Саме тому для вирішення проблеми безсоння фармацевтична компанія «Астрафарм»випускає лікарський засіб Соннікс.  Даний снодійний препарат забезпечує тривалий та  здоровий  сон, покращує продуктивність і настрій наступного дня. Безсоння може мати різні причини, тому перед застосуванням  рекомендована консультація лікаря.

Астрафарм-мистецтводопомагати людям!

 

Поділитися:

Обмеження на отримання інформації

Ви потрапляєте до спеціалізованого видання, що є частиною сайту ПрАТ «Фармацевтична фірма Астрафарм» і призначене для медичних установ та лікарів (надалі – дипломованих медичних спеціалістів) і містить професійну спеціалізовану інформацію про лікарські засоби, в тому числі і про рецептурні препарати, зокрема про їхню назву, характеристику, способи застосування, лікувальні властивості, можливу побічну дію, можливі протипоказання та іншу професійну спеціалізовану інформацію.

Інформація про лікарські засоби, в тому числі і про рецептурні препарати ПрАТ «Фармацевтична фірма Астрафарм», призначена виключно для ознайомлення і не є керівництвом для самостійної діагностики чи лікування.

Ви підтверджуєте, що є дипломованим медичним спеціалістом і ознайомились з даним обмеженням щодо отримання інформації?