Симптоматична терапія болю з Кетодекса

Біль – це неприємне відчуття, що, з одного боку,значно погіршує якість нашого повсякденного життя, а з іншого – стоїть на варті нашого здоров’я, сигналізуючи, якщо щось в організмі пішло не так.

Згідно з визначенням Міжнародної асоціації з вивчення болю (IASP), біль представляє собою неприємне відчуття й емоційне переживання, пов’язане з наявним або ймовірним ушкодженням тканин, або яке описується пацієнтом у термінах такого пошкод­жен­ня.

Лікарський засіб Кетодекса від фармакологічної компанії Астрафарм є ефективним для лікування різних видів болю від легкого до помірного ступеня: кістково-м’язового болю, болісних менструацій (дисменореї), зубного болю та інших.

Кетодекса містить у своєму складі декскетопрофену трометамол – сіль пропіонової кислоти, що чинить аналгетичну, протизапальну та жарознижувальну дію, й належить до класу нестероїдних протизапальних засобів (НПЗЗ). Механізм її дії ґрунтується на зменшенні синтезу простагландинів завдяки пригніченню циклооксигенази.

Знеболювальна дія декскетопрофену трометамолу розвивається через 30 хв після застосування препарату і триває 4-6 годин.

Кетодекса випускається у формі таблеток, вкритих плівковою оболонкою,які містять декскетопрофену трометамолу 36,9 мг, що еквівалентно декскетопрофену 25 мг.

Лікарськиий засіб застосовується виключно за призначенням лікаря й відпускається за рецептом.

Астрафарм – мистецтво допомагати людям!

Поділитися: