Привітання до дня фармацевтичного працівника

                                                          Шановні колеги!

Щиро вітаємо всіх Вас із професійним святом – Днем фармацевтичного працівника України!

Ваша повсякденна праця задля збереження здоров’я кожної людини – надзвичайно важлива і відповідальна.

Висловлюємо Вам глибоку вдячність за високий рівень професійної майстерності, глибокі знання, сумлінну працю, витримку й терпіння у Вашій роботі. Бажаємо Вам і Вашим близьким міцного здоров’я, сімейного благополуччя, добра й любові, невичерпної енергії та здійснення заповітних мрій!

Нехай перед Вами відчиняються двері до нових професійних звершень і перемог, а кожен день дарує творче натхнення і процвітання у фармацевтичній діяльності!

 

З повагою колектив Астрафарм.

 

Поділитися:

Обмеження на отримання інформації

Ви потрапляєте до спеціалізованого видання, що є частиною сайту ПрАТ «Фармацевтична фірма Астрафарм» і призначене для медичних установ та лікарів (надалі – дипломованих медичних спеціалістів) і містить професійну спеціалізовану інформацію про лікарські засоби, в тому числі і про рецептурні препарати, зокрема про їхню назву, характеристику, способи застосування, лікувальні властивості, можливу побічну дію, можливі протипоказання та іншу професійну спеціалізовану інформацію.

Інформація про лікарські засоби, в тому числі і про рецептурні препарати ПрАТ «Фармацевтична фірма Астрафарм», призначена виключно для ознайомлення і не є керівництвом для самостійної діагностики чи лікування.

Ви підтверджуєте, що є дипломованим медичним спеціалістом і ознайомились з даним обмеженням щодо отримання інформації?