Новий хондропротектор ХІТАРТ

Астрафарм розробила та випустила на ринок України рецептуру сучасного засобу лікування та профілактики захворювань опорно-рухового апарату, хондропротектор ХІТАРТ.

До складу 1 капсули ХІТАРТу входят 3 активні компоненти: глюкозаміну гідрохлорид – 325 мг, хондроїтин сульфат натрію – 325 мг, метилсульфанілметан – 200 мг.

Глюкозамін – це речовина, яка  виробляється хрящовою тканиною суглобів, є компонентом хондроїтину і входить до складу синовіальної рідини. Саме від кількості та якості синовіальної рідини в суглобі залежить їх функціонування.
Глюкозамін стимулює синтез протеогліканів і гіалуронової кислоти синовіальної рідини, збільшує проникність суглобової капсули, відновлює ферментативні процеси в клітинах синовіальної мембрани і суглобного хряща. Глюкозаміну гідрохлорид  у складі ХІТАРТу  виробляється з хітину морських тварин способом глибокого гідролізу.

Хондроїтин – природній  високомолекулярний мукополісахарид. Дослідженнями доведено, що хондроїтин уповільнює резорбцію кісткової тканини,  знижує втрати кальцію, прискорює процеси відновлення кісткової тканини, гальмує процес дегенерації хрящової тканини, стимулює регенерацію суглобного хряща.  Хондроїтин в організмі людини виробляється хрящовою тканиною суглобів.  Необхідним «будівельним» компонентом хондроітінсульфата є глюкозамін, при зменшенні кількості глюкозаміну в складі синовіальної рідини зменшується і концентрація  хондроїтінсульфата, що погіршує якість синовіальної рідини та може викликати хрускіт в суглобах. Тому, зазвичай, глюкозамін та хондроїтин працюють «дуетом».

У новітній рецептурі ХІТАРТу , окрім двох визнаних у світі активних компонентів, міститься метилсульфанілметан (МСМ). Це речовина з високим вмістом природньої сірки. Органічна сірка –важливий компонент у структурі білків в організму, гормонах, ферментах і тканинах. Сірка необхідна для синтезу колагену, окислювальних реакцій в клітинах, метаболізму вуглеводів і підтримки кислотно-лужного балансу, стимулює вироблення суглобної рідини, знижує ризик судом і запалення суглобів, зменшує біль у м’язах та суглобах. Концентрація метилсульфонілметану (МСМ) в організмі знижується з віком, і його запаси повинні   відновлюватися. Постійне поповнення запасів сірки в організмі вкрай необхідне для підтримки цілісності сполучної тканини. Саме тому вона присутня в ХІТАРТі.

ХІТАРТ, це ретельно збалансована комбінація оптимальних  доз двох натуральних компонентів хряща – глюкозаміну і хондроїтину, та органічної сірки (МСМ) для захисту та відновлення   суглобів.

Поділитися: