Німелган – ефективний препарат для лікування гострого болю

Портфель нестероїдних протизапальних препаратів фармацевтичної компанії Астрафарм включає Німелган – лікарський засіб для симптоматичного лікування гострого болю й первинної дисменореї у формі таблеток та саше.

Діюча речовина препарату Німелган – німесулід. Його лікувальна дія зумовлена тим, що німесулід взаємодіє з каскадом арахідонової кислоти і знижує біосинтез простагландинів шляхом інгібування циклооксигенази, тим самим проявляючи:

  • знеболювальну,
  • протизапальну,
  • жарознижувальну дію.

В організмі людини німесулід добре всмоктується при пероральному прийомі й починає проявляти знеболювальну та протизапальну дію вже через 15-20 хвилин, яка триває до 6-8 годин.

Німелган випускається у двух формах – таблетках і саше, що містять по 100 мг німесуліду, та рекомендований до застосування дорослим і дітям від 12 років.

Форма випуску Німелган у вигляді гранул, що містяться в саше з кашованої фольги, має свої  переваги, оскільки саме така форма забезпечує відсутність негативного впливу вологи чи світла на активну субстанцію. Крім того, клінічні дослідження показали, що саме в такій формі випуску німесулід починає свою дію швидше, ніж у таблетованій.

Лікарський засіб застосовується виключно за призначенням лікаря й відпускається за рецептом.

Астрафарм – мистецтво допомагати людям!

Поділитися: