Метформін-Астрафарм: тримай діабет під контролем!

14 листопада у всьому світі відзначається  День боротьби з цукровим діабетом (World Diabetes Day) одним із найпоширеніших захворювань сучасного суспільства.

Наразі понад 537 мільйонів людей живуть із діабетом, більшість із них – чоловіки та жінки працездатного віку. Половина хворих залишається недіагностованими, і ще мільйони людей знаходяться в зоні ризику (1).

У 2021-2023 роках кампанія Всесвітнього дня боротьби з діабетом буде зосереджена на спеціальній темі – доступності до лікування діабету. І це невипадково: мільйони людей і досі не мають можливості отримувати адекватне та ефективне лікування захворювання. Але ж вони, як ніхто, потребують постійної медикаментозної підтримки, щоби керувати своїм станом і уникнути серйозних ускладнень (2).

З 2018 року фармацевтична компанія Астрафарм випускає таблетований гіпоглікемічний препарат – Метформін-Астрафарм і робить доступним лікування цукрового діабету для кожного українця.

Метформіну гідрохлорид, що входить до складу Метформін-Астрафарм, має три механізми протидіабетичної дії:

  • призводить до зниження продукування глюкози в печінці за рахунок інгібування глюконеогенезу та глікогенолізу;
  • покращує чутливість до інсуліну в м’язах, що призводить до поліпшення периферичного захоплення та утилізації глюкози;
  • затримує всмоктування глюкози в кишківнику.

Метформін-Астрафарм випускається у формі таблеток, вкритих плівковою оболонкою, що містять 500, 850 або 1000 мг метформіну гідрохлориду.

Препарат застосовується виключно за призначенням лікаря й відпускається за рецептом.

Зараз Метформін-Астрафарм входить до списку лікарських засобів урядової програми “Доступні ліки”, завдяки чому його може придбати кожен житель України за абсолютно мінімальною ціною за рецептом свого лікаря (3).

Астрафарм – мистецтво допомагати людям!

1 – https://diabetesatlas.org/

2 – https://worlddiabetesday.org/

3 – https://moz.gov.ua/article/ministry-mandates/nakaz-moz-ukraini-vid-10082021–1705-pro-zatverdzhennja-reestru-likarskih-zasobiv-jaki-pidljagajut-reimbursacii-stanom-na-05-serpnja-2021-roku

Поділитися: