Левофлоксацин – антибіотик від компанії Астрафарм

З ініціативи Глобальної коаліції проти дитячої пневмонії щорічно, 12 листопада, починаючи з 2009 року, у всьому світі відзначається Всесвітній день боротьби з пневмонією.

У зв’язку з цим фармацевтична компанія Астрафарм прагне нагадати про  комплекс заходів щодо профілактики й лікування цього серйозного захворювання.

Пневмонія, або запалення легенів — це гостре захворювання інфекційної природи, що вражає легеневу тканину, насамперед альвеоли – повітряні міхурці, які в здорової людини наповнені повітрям і нормально функціонують під час дихання, а при запаленні – накопичують слиз та рідину, що ускладнюють газообмін і зумовлюють біль під час дихання.

Профілактика пневмонії передбачає: щеплення від пневмококової інфекції, збалансоване харчування, регулярну фізичну активність, дотримання правил особистої гігієни та лікування інших проблем зі здоров’ям.

Якщо у Вас з’явилися симптоми пневмонії, а саме: різке підвищення температури тіла (38–39 °C), озноб і пітливість, біль у грудній клітині, кашель із виділенням слизово-гнійного (зеленкуватого) мокротиння, задишка, треба негайно звернутися до лікаря – лише він  може підтвердити або спростувати цей діагноз і призначити відповідну терапію.

Для лікування пневмонії фармацевтична компанія Астрафарм випускає рецептурний антибактеріальний препарат – Левофлоксацин.

Левофлоксацин-Астрафарм – це антибіотик широкого спектра дії з групи фторхінолонів, що містить активну речовину – левофлоксацин. Левофлоксацин блокує життєво важливий фермент бактерій — ДНК-гіразу, унаслідок чого порушує функцію ДНК бактерій. Препарат активний щодо грампозитивних та грамнегативних патогенних мікроорганізмів, включно зі штамами, резистентними до пеніцилінів, цефалоспоринів та/або аміноглікозидів.

Левофлоксацин-Астрафарм випускається у формі таблеток, вкритих оболонкою, що містять 250 або 500 мг левофлоксацину.

Препарат застосовується виключно за призначенням лікаря й відпускається за рецептом.

Астрафарм – мистецтво допомагати людям!

Поділитися: