Хітарт – ефективний засіб для профілактики остеопорозу

Щорічно 20 жовтня відзначається Всесвітній день боротьби з остеопорозом  (World Osteoporosis Day), який у 2021 році проходитиме під гаслом «Вживай заходів для здоров’я кісток».

З огляду на те, що за даними наукових спостережень кожна третя жінка й кожен п’ятий чоловік у світі старше 50 років мають підвищений ризик остеопоротичного перелому, кампанія спрямована мотивувати людей профілактувати розвиток остеопорозу та вчасно його лікувати.

Остеопороз призводить до того, що кістки втрачають свою міцність, стають крихкими й легко ламаються навіть унаслідок незначного навантаження: падіння, удару, чхання або раптового руху. Такі переломи можуть бути небезпечними для життя і стати причиною постійного болю та тривалої інвалідності.

Профілактика остеопорозу включає 5 важливих кроків:

  1. Регулярні фізичні навантаження: найкраще підходять вправи з додатковою вагою, на балансування та зміцнення м’язів;
  2. Раціональне харчування: у раціоні має бути достатньо кальцію, вітаміну D і білку;
  3. Здоровий спосіб життя: слід підтримувати нормальну масу тіла, відмовитися від тютюнопаління й надмірного вживання алкоголю;
  4. Виявлення факторів ризику: генетичної схильності, переломів в анамнезі, або прийому ліків, що впливають на здоров’я кісток;
  5. Обстеження і своєчасне лікування: це допоможе захистити себе від переломів у майбутньому.

У 2020 році фармацевтична компанія Астрафарм представила комплексний засіб для профілактики й лікування остеопорозу, дегенеративно-дистрофічних захворювань суглобів та хребта, пародонтопатій і переломів – хондропротектор Хітарт.

Хітарт сприяє нормалізації функціонування опорно-рухового апарату завдяки синергії трьох активних компонентів:

  • глюкозаміну гідрохлорид перешкоджає руйнуванню хряща;
  • хондроїтину натрію сульфат знижує втрати кальцію і стимулює регенерацію хрящової тканини в суглобах;
  • органічна сірка (МСМ) стимулює вироблення суглобової рідини.

Хітарт випускається у формі капсул, що містять 325 мг глюкозаміну гідрохлориду, 325 мг хондроїтину натрію сульфату і 200 мг метилсульфонілметану (МСМ),а також у флаконах із розчином для ін’єкцій, що містять 200 мг хондроїтину натрію сульфату 200 мг.

Дієтичну добавку не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Астрафарм – мистецтво допомагати людям!

 

Поділитися: