Біалє Жермін: збирайся в подорож правильно!

Літо – це пора відпочинку, захоплюючих подорожей до інших країн і незабутніх вражень. Однак разом із цим зростає імовірність розвитку діареї мандрівника, яка проявляється нудотою, блюванням, діареєю (до 5 разів на добу) та болем у животі через 2-3 дні після початку поїздки.

Дієтична добавка Біалє Жермін від фармацевтичної компанії Астрафарм є ефективним засобом профілактики розладів шлунково-кишкового тракту під час мандрівок за кордон, при зміні харчового режиму чи питної води.

Біалє Жермін містить у своєму складі не менше 2х109 КОУ спор полірезистентного штаму Bacillus clausii – пробіотичного мікроорганізму, який відновлює мікрофлору кишечника, модулює імунну активність за рахунок збільшення виробництва секреторного імуноглобуліну А і виробляє антимікробні речовини, активні проти грампозитивних бактерій, включаючи Staphylococcus aureus, Enterococcus faecium і Clostridium difficile.

З турботою про безпеку мандрівників, Астрафарм ініцюювала розіграш корисних подарунків для подорожей у соціальній мережі Facebook. Виконавши прості умови акції, учасники отримують шанс стати власником одного з 60 гарантованих подарунків і тревел запас Біалє Жермін.

Біалє Жермін випускається у флаконах з оральною суспензією по 5 мл №12.

Дієтичну добавку не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Астрафарм – мистецтво допомагати людям!

 

Поділитися: