Біалє HELP Канадський йогурт+D3 – гармонійний дует, що зміцнить імунітет

Відомий факт, що вітамін D називають “вітаміном сонця”, оскільки він синтезується в шкірі під дією прямого сонячного світла. І те, що це один із найбільш важливих для нас вітамінів, якого не вистачає в організмі більшості людей.

Це пов’язано з тим, що з жовтня по березень Україна розташована в зоні низької інсоляції, а тому в населення практично не синтезується сонячний вітамін.

Згідно з міжнародними рекомендаціями (1), усім дорослим і дітям із метою профілактики дефіциту рекомендовано в цей період щоденно приймати щонайменше 10 мкг вітаміну D у формі дієтичних добавок. Категорії людей, схильних до авітамінозу, мають приймати цей вітамін цілий рік. До них відносяться: люди з хронічними захворюваннями шлунково-кишкового тракту, літні люди, вагітні та жінки в період лактації, люди з темною пігментацією шкіри, з ожирінням та ті, що недостатньо перебувають на сонці.

Для попередження авітамінозу D у портфелі фармацевтичної компанії Астрафарм з’явилась дієтична добавка Біалє HELP Канадський йогурт+D3 – це комплекс життєздатних культур пробіотичних мікроорганізмів та оптимальна доза вітаміну D3 (2000 МО).

Цей гармонійний дует відновлює баланс нормальної мікрофлори кишечника, пригнічує активність патогенних й умовно-патогенних бактерій, зміцнює слизовий бар’єр кишечника та підвищує місцевий імунітет.

Біалє HELP Канадський йогурт+D3 насамперед рекомендований для пацієнтів із порушеннями ШКТ:

  • у період після перенесених простудних та вірусних захворювань;
  • що супроводжуються хронічним закрепом;
  • пов’язані з віковими змінами й дефіцитом вітаміну D

Біалє HELP Канадський йогурт+D3 випускається у формі желатинових капсул №30 й рекомендований до застосування дорослим і дітям віком від 7 років.

Дієтичні добавки не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Астрафарм – мистецтво допомагати людям!

 

 

Поділитися: