Астрафарм долучилася до участі в екологічному проєкті з утилізації батарейок

Уже цієї осені фармацевтична компанія Астрафарм приєдналася до всеукраїнського руху «Батарейки, здавайтеся!». Ініціатива має на меті популяризацію екологічної обізнаності, надійний збір і відправлення на утилізацію використаних батарейок.

Наразі відомо, що одна пальчикова батарейка забруднює токсичними речовинами 16м² землі та 400 літрів води (1). Лише 4 % з них перероблюються належним чином, решта – викидаються на звалище, у землю чи в річку й неминуче забруднюють довкілля.

Для того, щоби захистити Україну від токсичного забруднення, Астарфарм профінансувала збір батарейок із гарантованою утилізацією на заводі GreenWEEE в Румунії. Відтепер усі співробітники можуть здати батарейки в спеціальні коробочки, які розміщені на території компанії. Кожна з них  рятує до 8 000 м² землі від безповоротного забруднення тяжкими металами!

«Питання утилізації батарейок в Україні є надзвичайно актуальним. Відсутність законодавчих актів та єдиної системи збору батарейок призводить до значного забруднення довкілля й негативно впливає на стан здоров’я людей. Зважаючи на це, Астрафарм вирішила долучитися до проєкту, що допомагає зупинити безконтрольний потік отруйних речовин, які забруднюють нашу землю», — зазначає Павло Лукашевич, генеральний директор фармацевтичної компанії Астрафарм.

Дізнатися більше про проєкт «Батарейки, здавайтеся!» можна на офіційному сайті: http://batareiky.in.ua/

Разом ми змінимо країну на краще!

Астрафарм – мистецтво допомагати людям!

1 – http://batareiky.in.ua/post/doslizhennya-shkodi-batareyok

Поділитися: