АстраЦе – надійний муколітик від компанії Астрафарм

Щорічно, у середу другого або третього тижнів листопада,  згідно з рішенням Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), прийнятим у 2002 році, відзначається Всесвітній день боротьби проти хронічного обструктивного захворювання легень (ХОЗЛ).

Головна мета цього дня – привернути увагу людей до взаємопов’язаних проблем: легеневої патології й тютюнопаління (включно з пасивним палінням), що є основною причиною розвитку ХОЗЛ.

Хронічне обструктивне захворювання легень — це хворобливий стан, що характеризується стійким обмеженням прохідності дихальних шляхів, яке не є повністю зворотним. Захворювання істотно обмежує нормальне життя пацієнтів через постійну задишку (спочатку при фізичних навантаженнях, а потім і в стані спокою), хронічний кашель і виділення мокротиння.

Профілактика ХОЗЛ включає:

  • відмову від тютюнопаління (як активного, так і пасивного);
  • дотримання здорового способу життя: достатня фізична активність, збалансоване харчування, перебування на свіжому повітрі;
  • уникання контакту з забрудненим повітрям;
  • своєчасне щеплення проти грипу і пневмококової інфекції.

Пам’ятайте, що ХОЗЛ – це захворювання, якому можна запобігти та яке можна лікувати (згідно з міжнародними рекомендаціями GOLD, 2019).

Для покращення відходження мокротиння при хронічних захворюваннях бронхолегеневої системи фармацевтична компанія Астрафарм випускає муколітичний засіб АстраЦе.

Ацетилцистеїн, який входить до складу АстраЦе, є похідним амінокислоти цистеїну,  що зменшує в’язкість слизу й полегшує відхаркування та відходження бронхіального секрету.

АстраЦе випускається у формі саше по 3 г, що містить 200 мг ацетилцистеїну, і застосовується дорослим і дітям віком від 2 років.

Саше АстраЦе має приємний смак апельсину й відпускається без рецепту.

Астрафарм – мистецтво допомагати людям!

Поділитися: