Амігрен – швидке полегшення стану при нападах мігрені

Астрафарм представила на ринку України лікарський засіб «Амірген» із діючою речовиною суматриптан для застосування при нападах мігрені.

Мігрень –  це одна із найбільш поширених форм первинного головного болю, яка нерідко є причиною тимчасової втрати працездатності. Інтенсивний односторонній головний біль, типовий для мігрені, значно погіршує якість життя пацієнтів і вимагає призначення високоефективної терапії.

Ключова роль у лікуванні мігрені відводиться триптанам – специфічній групі протимігренозних засобів, що рекомендовані Європейською федерацією з вивчення головного болю як препарати першої лінії для терапії виражених і помірно виражених симптомів мігрені.

Зараз в Україні використовують наступні триптани:

  • суматриптан;
  • золмітриптан;
  • ризатриптан.

Суматриптан, що входить до складу Амігрен, являє собою селективний агоніст 5НТ1-рецепторів серотоніну,  який не впливає на інші 5НТ-рецептори. Механізм дії препарату базується на звуженні судин у системі сонних артерій і гальмуванні активності трійчастого нерва.

Завдяки цим фармакологічним ефектам, Амігрен, крім полегшення головного болю, усуває й інші прояви мігрені: нудоту, блювоту, чутливість до світла та звуків, чим покращує загальний стан пацієнта.

Амігрен випускається у формі капсул, що містять 50 або 100 мг суматриптану по 1, 3, 6 або 10 капсул у блістері.

Клінічний ефект спостерігається через 30 хвилин після перорального прийому 100 мг препарату.

Амігрен застосовується виключно за призначенням лікаря й відпускається за рецептом.

Астрафарм – мистецтво допомагати людям!

Поділитися: