Ацикловір-Астрафарм – дієве рішення для боротьби з герпесом

Тривале перебування на вулиці при низьких температурах повітря, гормональні порушення, стрес, зниження напруженості імунітету призводять до реактивації вірусу герепесу та виникнення рецидиву хвороби.

Відомо, що герпетична інфекція (HSV) є одною з найбільш поширених у світі: на неї хворіє 1/3 населення Європи! За даними ВООЗ, захворювання, зумовлені HSV, займають друге місце після грипу та ГРВІ у структурі захворюваності та смертності при вірусних інфекціях.

Загострення герпетичної інфекції приносить багато неприємних відчуттів у вигляді ураження шкіри, що супроводжуєтьсясвербінням, печінням та болем, і може негативно вплинути на повсякденну діяльність людини. Для зменшення частоти і тривалості таких проявів фармацевтична компанія Астрафарм випускає рецептурний противірусний препарат – Ацикловір-Астрафарм.

Ацикловір-Астрафарм – це противірусний засіб прямої дії для системного застосування, активною діючою речовиною якого є ацикловір. Препарат виявляє інгібіторну активністьвідносно вірусу герпесу людини, що включає вірус простого герпесу І та ІІ типу.

Ацикловір-Астрафарм випускається у формі таблеток, що містять 200 мг ацикловіру.

Препарат застосовується виключно за призначенням лікаря й відпускається за рецептом.

Астрафарм – мистецтво допомагати людям!

Поділитися: