12 листопада – Всесвітній день боротьби з пневмонією

Всесвітній день боротьби з пневмонією (World Pneumonia Day) відзначається щороку 12 листопада, об’єднуючи весь світ спільною темою, щоби підвищити обізнаність населення про небезпечність пневмонії та вплинути на реальні зміни. У 2021 році інформаційна кампанія пройде під лозунгом «Стоп пневмонія: кожен вдих на рахунку».

Згідно з офіційними статистичними даними, пневмонія є найбільшою інфекційною вбивцею дорослих і дітей: кожні 13 секунд від цієї хвороби помирає людина (1). Пандемія коронавірусної хвороби (COVID-19) лише підкреслила важливість пневмонії, як небезпечного захворювання, що потребує ефективної профілактики та своєчасного лікування.

Найдієвіший спосіб попередити пневмонію – вакцинуватися від пневмококової, гемофільної інфекції, АКДС, СOVID-19 і кору. З наслідками інфікування вже будуть боротися антибактеріальні препарати.

Сьогодні Астрафарм є одиним із найбільших виробників антибіотиків в Україні. Порфтфель компанії складає широкий спектр антибактеріальних препаратів різних груп:

  • макроліди: Азитроміцин-Астрафарм, Кларитроміцин-Астрафарм;
  • фторхінолони: Левофлоксацин-Астрафарм, Ципрофлоксацин-Астрафарм;
  • протигрибкові антибіотики: Флуконазол;
  • нітроімідазоли: Орнідазол-Астрафарм;
  • бета-лактами, зокрема і в комбінації з цефалоспоринами: Цефоперазон-Комбі, Цефепім Астра;
  • антибіотики інших груп: Фосфоміцин.

Усі лікарські засоби відповідають високим європейським стандартам якості виробництва GMP і мають доказову базу.

З них макроліди, цефалоспорини, бета-лактами й фторхінолони входять до затверджених Міністерством охорони здоров’я України протоколів лікування пневмонії.

Препарати застосовуються виключно за призначенням лікаря й відпускаються за рецептом.

Астрафарм – мистецтво допомагати людям!

1 – https://stoppneumonia.org/about-us/

Поділитися: