Наші партнери

Компанія Астрафарм працює на ринку України протягом 17 років. Ми прагнемо відповідати високим стандартам виробництва й робимо істотний внесок у розвиток фармацевтичної галузі. За цей час у нас сформувалися партнерські відносини з цілою низкою українських і зарубіжних компаній. Наші ключові партнери займаються:

  • виготовленням і постачанням сировини для виробництва лікарських препаратів;
  • транспортуванням та дистрибуцією готових лікарських засобів;
  • роздрібним продажем ліків і ДД.

Ми співпрацюємо з лікарями клінічної практики, медичними й фармацевтичними підприємствами. Астрафарм керується принципами чесності, прозорості й законності, та гарантує дотримання етичних норм і виконання взятих на себе зобов’язань.

Велику частку наших партнерів складають компанії, які укладають із нами договори щодо контрактного виробництва. Для них ми випускаємо дієтичні добавки й препарати за вказаним у контракті складом на наших виробничих потужностях. На сьогодні з нами за контрактним виробництвом співпрацює більш ніж сто компаній з України й близького зарубіжжя. Ми гарантуємо високу якість, дотримання всіх виробничих норм і вимог.

Також Астрафарм займається розробленням і виготовленням препаратів-аналогів зарубіжних лікарських засобів. Співпраця з фахівцями в галузі фармацевтики й клінічними лабораторіями дає нам можливість представити на ринку якісний та ефективний продукт. Ми дбаємо про те, щоб українські споживачі отримали найкраще, що може запропонувати фармацевтика на сьогодні.

Ми плануємо вийти на міжнародний ринок, так як цілком можемо скласти конкуренцію кращим європейським продуктам. Компанія Астрафарм готова представити світовій спільноті лікарські препарати і ДД, які відповідають усім сучасним вимогам. Тому ми відкриті до нових угод і знаходимось у пошуку іноземних партнерів для довгострокового співробітництва.

Наші партнери отримують найкраще обслуговування і вигідні в фінансовому плані пропозиції. Ми не зриваємо термінів поставок і виробництва, дотримуємося необхідних норм зберігання й транспортування, а також відповідаємо всім вимогам законодавства в плані організації виробничого процесу та ліцензування лікарських засобів. Співпраця з нами взаємовигідна й перспективна.

Наши партнеры