Наша діяльність

Фармацевтична компанія Астрафарм піклується про здоров’я українців. Ми виробляємо лікарські препарати й дієтичні добавки високої якості, допомагаючи людям подолати неприємні симптоми хвороб та якнайшвидше одужати. Прийнятні ціни наших засобів дають змогу отримати своєчасну допомогу все більшому числу людей.

qwe

фів

Виробництво лікарських препаратів

Виготовлення лікарських засобів – основний напрям нашої діяльності. Ми забезпечуємо національний ринок перевіреними, дієвими і прийнятними за ціною ліками.

Наша продукція якісна й актуальна. Ліки, що виробляються компанією Астрафарм, безпечні, спричиняють мінімум побічних ефектів і обов’язково проходять усі необхідні клінічні дослідження. Ми постійно опановуємо нові сучасні технології у сфері виробництва фармакологічних препаратів.

Ми:

1
Розробляємо
склад препаратів
2
Закуповуємо АФІ
(активні фармацевтичні інгредієнти)
3
Виробляємо лікарські засоби згідно з усіма технологічними вимогами
4
Займаємося упаковкою продукції, включно з розробленням дизайну флаконів і блістерів

Виробництво дієтичних добавок

З огляду на користь природних компонентів у поліпшенні здоров’я й самопочуття, ми займаємось розробленням та виробництвом дієтичних добавок (ДД).

Їх регулярний прийом сприяє зміцненню здоров’я й попереджує розвиток захворювань. Щороку ми реєструємо і впроваджуємо у виробництво нові оригінальні дієтичні добавки.

ДД з нашого асортименту включають тільки перевірені компоненти доведеним позитивним впливом на організм.

фів

Розроблення нових лікарських засобів

Компанія Астрафарм невпинно розробляє нові медичні препарати і знаходиться в пошуку інноваційних підходів до лікування найбільш соціально значущих захворювань.

Основні напрями нашої роботи:

Антибактеріальні <br/>засоби
Антибактеріальні
засоби
Ліки від хвороб серцево-судинної системи
Ліки від хвороб серцево-судинної системи
Боротьба зі стресом і захворюваннями нервової системи
Боротьба зі стресом і захворюваннями нервової системи
Лікування <br/>органів ШКТ
Лікування
органів ШКТ

Власна фізико-хімічна лабораторія

Ми займаємося постійним контролем якості нашої продукції, тому на базі підприємства відкрита ліцензована фізико-хімічна лабораторія. Співробітники лабораторії взаємодіють з усіма виробничими підрозділами й проводять необхідні дослідження. До їхньої компетенції входять:

  • Перевірка якості використовуваної сировини й матеріалів: їх відповідність вимогам ГОСТів і ДСТУ, вимірювання показників вологості, щільності, концентрації та рівня кислотності.
  • Контроль усіх етапів виробництва: проміжна перевірка показників і визначення правильності ходу процесів, проведення фахівцями лабораторії хроматографічних досладжень, мас-спектрометрії.
  • Перевірка готових препаратів: визначення відповідності складу й фізичних властивостей лікарських засобів заявленим в інструкції, перевірка стерильності, наявності шкідливих домішок, розчинності.

Співробітники лабораторії – фахівці в галузі хімії й біохімії, лаборанти хімічного аналізу. Їх контроль є незамінним для створення безпечних й ефективних ліків. Завдяки ретельному якісному й кількісному аналізу ми поставляємо на ринок України лікарські засоби та ДД, що відповідають усім стандартам.

asd

Наші сертифікати

Звітність