Наша діяльність

Астрафарм піклується про здоров’я українців. Ми робимо ліки високої якості, чим покращуємо якість життя, допомогаємо подолати неприємні симптоми хвороб та сприяємо якнайшвидшому одужанню. Завдяки нашим препаратам лікування стає доступнішим та все більше число людей може отримати своєчасну допомогу.

qwe

фів

Виробництво лікарських препаратів

Випуск лікарських препаратів – основний напрямок нашої діяльності. Ми поставляємо на національний ринок перевірені, діючі та доступні за ціною ліки.

Наша продукція якісна та затребувана на ринку. Ліки, що випускаються Астрафарм, безпечні, викликають мінімум побічних ефектів та обов’язково проходять необхідні клінічні дослідження. Ми регулярно освоюємо нові сучасні технології в області виробництва фармакологічних препаратів.

У нашій компетенції всі етапи процесу, ми:

1
Розробляємо
склад препаратів
2
Закуповуємо АФІ
(активні фармацевтичні інгредієнти)
3
Виробляємо лікарські засоби згідно з усіма технологічними вимогами
4
Займаємося упаковкою продукції, включаючи розробку дизайну флаконів та блістерів

Виробництво дієтичних добавок

З огляду на важливість та корисність натуральних природних компонентів в поліпшенні здоров’я та самопочуття, ми займаємося розробкою та виробництвом біологічно активних добавок. ДД з нашого асортименту включають тільки перевірені компоненти з доведеною корисною дією на організм.

Регулярний прийом наших ДД є відмінною профілактикою розвитку захворювань та сприяє зміцненню здоров’я. Щороку ми реєструємо та впроваджуємо у виробництво нові оригінальні дієтичні добавки.

фів

Розробка нових лікарських препаратів

Астрафарм постійно займається розробкою нових медичних препаратів та пошуком інноваційних підходів до лікування самих соціально значущих захворювань.

Наші основні напрямки:

Антибактеріальні <br/>засоби
Антибактеріальні
засоби
Ліки від хвороб серцево-судинної системи
Ліки від хвороб серцево-судинної системи
Боротьба зі стресом та захворюваннями нервової системи
Боротьба зі стресом та захворюваннями нервової системи
Лікування <br/>органів ШКТ
Лікування
органів ШКТ

Власна фізико-хімічна лабораторія

Ми займаємося постійним контролем якості нашої продукції. Тому на базі підприємства відкрита ліцензована фізико-хімічна лабораторія. Співробітники лабораторії взаємодіють з усіма виробничими підрозділами й проводять необхідні дослідження. До їх компетенції входить:

  • Перевірка якості використовуваної сировини і матеріалів. Їх відповідність вимогам ГОСТів і ДСТУ. Виміром показників вологості, щільності, концентрації, рівня кислотності.
  • Контроль всіх етапів виробництва. Проміжна перевірка показників і визначення правильності ходу процесів. Фахівці лабораторії проводять хроматографічні дослідження, мас-спектрометрії.
  • Перевірка готових препаратів. Вивчення відповідності складу та фізичних властивостей заявленим в інструкції. Перевіряють на стерильність, наявність шкідливих домішок, розчинність.

Співробітники лабораторії – фахівці в галузі хімії і біохімії, лаборанти хімічного аналізу. Їх контроль незамінний для створення безпечних і ефективних ліків. Завдяки ретельному якісному і кількісному аналізу ми поставляємо на ринок лікарські засоби і ДД, які відповідають усім стандартам.

asd

Наші сертифікати