АстраЦе

Форми випуску:

astrace

Склад:

  • діюча речовина: acetylcysteine;
  • 1 саше містить ацетилцистеїну у перерахуванні на 100 % речовину 200 мг;
  • допоміжні речовини: кислота аскорбінова, сахарин, сахароза, ароматизатор «Апельсин».

Лікарська форма. Порошок для орального розчину.
Основні фізико-хімічні властивості: гомогенний кристалічний порошок білого або майже білого кольору без агломерації часток зі специфічним запахом.

По 10 саше у картонній коробці.

По 10 саше у картонній коробці.

Лікування гострих та хронічних захворювань бронхолегеневої системи, що потребують зменшення в’язкості мокротиння, покращання його відходження та відхаркування.

Протипоказання.
Підвищена чутливість до ацетилцистеїну або до інших компонентів препарату. Виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки у стадії загострення, кровохаркання, легенева кровотеча, тяжке загострення бронхіальної астми.

Дорослим і дітям віком від 14 років призначати по 400–600 мг ацетилцистеїну на добу, розподілені на 1–3 прийоми.
Дітям від 6 до 14 років призначати по 400–600 мг на добу, розподілені на 2–3 прийоми.
Дітям від 2 до 6 років призначати по 200–400 мг на добу, розподілені на 2 прийоми.
Препарат рекомендується приймати після їди. Вміст пакетика розчинити у ½ склянки води, соку або холодного чаю. Після приготування розчину його треба випити якнайшвидше. В окремих випадках у зв’язку з наявністю у складі препарату стабілізатора – аскорбінової кислоти – приготовлений розчин можна залишити приблизно на 2 години до моменту його застосування. Додаткове вживання рідини посилює муколітичний ефект препарату.
Термін лікування хронічних захворювань визначає лікар залежно від характеру та перебігу захворювання. При гострих неускладнених захворюваннях ацетилцистеїн застосовувати 4–5 днів.

Діти.
Препарат застосовувати дітям віком від 2 років.