Фармаконагляд

Компанія Астрафарм гарантує якість, ефективність та безпеку продукції. Для цього ми здійснюємо регулярний моніторинг відгуків та збираємо інформацію від фармацевтів, лікарів й споживачів, що мають справу з нашими препаратами. Фармаконагляд Астрафарм відповідає вимогам наказу МОЗ України від 26.12.2006 р № 898 «Про затвердження Порядку здійснення нагляду за побічними реакціями лікарських засобів, дозволених до медичного застосування»

Шановні медпрацівники та споживачі лікарських засобів!

Якщо у Вас є інформація щодо побічних реакцій чи відсутності ефективності лікарських засобів, що випускаються компанією Астрафарм, пропонуємо Вам заповнити форму нижче або повідомити інформацію будь-яким зручним для Вас способом.

Залишити відгук про товар

Натискаючи кнопку "Відправити", Ви погоджуєтеся на обробку Ваших персональних даних та / або передачу їх третім особам для цілей, пов’язаних з її заповненням. Правила користування сайтом

Фармаконагляд– важливий етап контролю за якістю ліків. Він включає:

 • роботу по оцінці ефективності препарату в рамках клінічної практики;
 • виявлення, усунення та запобігання побічним реакціям на лікарський засіб;
 • виявлення небажаних взаємодій з іншими препаратами;
 • вирішення будь-яких проблем, пов’язаних з використанням ліків.

Для Астрафарм безпека виробляємих засобів у пріоритеті. Тому ми зацікавлені у відповідному відгуку від споживачів та медичних працівників. Ми прагнемо ретельно вивчати інформацію, що надходить, проводити необхідні наукові дослідження, щоб зробити користування нашими препаратами комфортним.

Для якісної оцінки реакцій на препарати, ми користуємося такими термінами:

 • Побічна реакція – будь-який негативний та небажаний прояв, що виникає при прийомі препарату у рекомендованих дозах.
 • Очікувана побічна реакція лікарського засобу – це реакція, тяжкість і характер якої зазначені в інструкції до препарату.
 • Неочікувана побічна реакція лікарського засобу – це небажана реакція, вказівка ​​на появу та тяжкість якої відсутня в інструкції.
 • Серйозна побічна реакція лікарського засобу – це побічна реакція, в результаті якої виникла загроза для життя, сталася смерть пацієнта, втрата працездатності, інвалідність, потрібна була термінова госпіталізація або збільшення тривалості перебування в стаціонарі. Лікування препаратом призвело до розвитку вроджених аномалій або вад.
 • Несерйозна побічна реакція – будь-яка реакція на препарат, яка не відноситься до переліку серйозних побічних реакцій.
 • Відсутність ефективності лікарського засобу – ситуація, коли препарат ніяк не вплинув на тривалість та перебіг захворювання.
 • Реакції взаємодії – реакції, пов’язані з взаємним впливом на фармакодинаміку та фармакокінетику у препаратів, що приймаються пацієнтом одночасно.
 • Виробник лікарського засобу – одна або кілька юридичних осіб, які брали участь у виробництві препарату на будь-якому етапі, включаючи упаковку.
 • Підозрюваний лікарський засіб – лікарський засіб з прийомом якого пов’язують появу побічної реакції на підставі причинно-наслідкових зв’язків.
 • Серійний номер – 5-7 цифр, нанесених на упаковку продукту та позначаючих його серію.

В нашій команді за фармаконагляд відповідає справжній професіонал своєї справи – Шовкова Ірина Валентинівна.

Зв’язатися з нею особисто можна, написавши на пошту:

astra@astrapharm.ua

або, зателефонувавши за номером:

+380 (44) 239–08–99

Ми бережемо вашу конфіденційність. Будь-яка особиста інформація, яку ви передаєте нам щодо використання наших препаратів, не розголошується без вашої згоди. Винятком є ​​випадки, встановлені законодавством.