Фармаконагляд

Фармацевтична компанія Астрафарм гарантує якість, ефективність та безпечність своєї продукції. Для цього ми здійснюємо регулярний моніторинг відгуків та збираємо інформацію від фармацевтів, лікарів і споживачів, що мають справу з нашими препаратами. Фармаконагляд Астрафарм відповідає вимогам наказу МОЗ України від 26.12.2006 року № 898 «Про затвердження Порядку здійснення нагляду за побічними реакціями лікарських засобів, дозволених до медичного застосування».

Шановні медпрацівники та споживачі лікарських засобів!

Якщо у Вас є інформація щодо побічних реакцій чи відсутності ефективності лікарських засобів, що випускаються компанією Астрафарм, пропонуємо Вам заповнити форму нижче або повідомити інформацію будь-яким зручним для Вас способом.

Залишити відгук про товар

Натискаючи кнопку "Відправити", Ви погоджуєтеся на обробку Ваших персональних даних та / або передачу їх третім особам для цілей, пов’язаних з її заповненням. Правила користування сайтом

Фармаконагляд– важливий етап контролю за якістю ліків. Він включає:

 • оцінювання ефективності препарату в рамках клінічної практики;
 • виявлення, усунення й запобігання виникненню побічних реакцій на лікарський засіб;
 • виявлення небажаних взаємодій з іншими препаратами;
 • вирішення будь-яких проблем, пов’язаних із використанням ліків.

Якість і безпечність – ключові пріоритети компанії Астрафарм. Ми прагнемо ретельно вивчати інформацію, що надходить від споживачів і медичних працівників, проводити необхідні наукові дослідження, щоб зробити користування нашими препаратами безпечним та комфортним.

Для якісної оцінки реакцій на препарати, ми користуємося такими термінами:

 • Побічна реакція – це будь-який негативний чи небажаний прояв, що виникає під час прийому або на тлі прийому препарату в рекомендованих дозах.
 • Очікувана побічна реакція лікарського засобу – це реакція, тяжкість або характер проявів якої зазначені в інструкції до препарату.
 • Неочікувана побічна реакція лікарського засобу – це небажана реакція, вказівка ​​на появу або тяжкість проявів якої відсутні в інструкції.
 • Серйозна побічна реакція лікарського засобу – це побічна реакція, в результаті якої виникли: загроза для життя, смерть пацієнта, втрата працездатності, інвалідність, необхідність термінової госпіталізації або збільшення тривалості перебування в стаціонарі, розвиток вроджених аномалій або вад.
 • Несерйозна побічна реакція – це  будь-яка реакція на препарат, яка не відноситься до переліку серйозних побічних реакцій.
 • Відсутність ефективності лікарського засобу – це ситуація, коли препарат ніяк не вплинув на тривалість і перебіг захворювання.
 • Реакції взаємодії – це реакції, пов’язані з взаємним впливом на фармакодинаміку й фармакокінетику у препаратів, що приймаються пацієнтом одночасно.
 • Виробник лікарського засобу – це одна або кілька юридичних осіб, які брали участь у виробництві препарату на будь-якому етапі, включно з упаковкою.
 • Підозрюваний лікарський засіб – це лікарський засіб із прийомом якого пов’язують появу побічної реакції на підставі причинно-наслідкових зв’язків.
 • Серійний номер – це 5-7 цифр, нанесених на упаковку продукту й позначаючих його серію.

У нашій команді за фармаконагляд відповідає справжній професіонал своєї справи – Шовкова Ірина Валентинівна.

Зв’язатися з нею особисто можна, написавши на пошту:

astra@astrapharm.ua

або, зателефонувавши за номером:

+380 (44) 239–08–99

Ми збережемо вашу конфіденційність. Будь-яка особиста інформація, яку ви передаєте нам щодо використання наших препаратів, не розголошується без вашої згоди. Винятком є ​​випадки, встановлені законодавством.